Dva předchozí venkovní duely Studénka vyhrála, a tak tyto dvě vítězství chtěla potvrdit ve středečním utkání 23. kola Krajské hokejové ligy, ve kterém se domácímu publiku představila po více jak třítýdenní pauze. Do Studénky přijel Krnov, který se po závěrečné siréně mohl radovat z tříbodového vítězství. O osudu zápasu rozhodla úvodní perioda, kterou jsme totálně nezvládli a inkasovali  5 branek! V gólové přestřelce nakonec Studénka podlehla Krnovu 5:7.

23. kolo KLM, středa 11.2.2015, ZS Studénka

HC Studénka - HK Krnov 5:7 (2:5, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 1. Štubňa (Pokorný), 7. Sochorek (Pokorný, Štubňa), 24. Jedlička (Sochorek, Štubňa), 26. Martinčík (Čáň), 54. Čáň (Kocurek) - 5. Faksa (Weiss, Matušinský), 7. Tošenovjan (Weiss, Matušinský), 9. Tošenovjan (Michálek), 15. Pavlica (Lichý), 16. Holeš (Tošenovjan, Michálek), 30. Tošenovjan, 60. Tošenovjan (Faksa).

Vyloučení: 4:7 navíc Lichý (KRN) 10 minut. Bez využití V oslabení: 1:0 Střely na branku: 39:37  Rozhočí: Lotko - Puczok, Tomis  Diváci: 220

HC Studénka: Baldik (od 9. Kohn) - Jedlička, Veselský, Holanik, Kocurek, Lyčka - Kaňovský,  Pokorný, Štubňa - Martinčík, Čáň, Sochorek - Řehulka, Ertel, Janečka. Trenér: Miroslav Pokorný st.

HK Krnov: Mužík (Novák) - Faksa, Vysloužil, Žídek, Matušinský, Lichý - Kostovský, Tošenovjan, Pavlica - Holeš, Havlíček, Michálek - Lichý, Weiss. Trenér: Michal Piskoř.