preview

Studénka ve třetím finálovém zápase zvítězila v Polárce podruhé za sebou, Orlovou porazila 6:2 a v sérii hranou na tří vítězné zápasy se ujala vedení 2:1. Čtvrtý finálový zápas se odehraje v pondělí 12. března od 18 hodin v Orlové.

3. zápas Finále playoff KLM, sobota 8.3.2018, 17:00 hodin, ZS Polárka Frýdek-Místek  FOTOGALERIE ZDE

HC STUDÉNKA – HC ORLOVÁ  6:2 (1:0, 3:1, 2:1) 

stav série 2:1

Branky a nahrávky: 20. J. Sluštík (Martinčík, Pelikán), 24. Pokorný (Novák, J. Sluštík), 29. Čáň (J. Sluštík, Holanik), 30. Sochorek (Janečka, Marek Tomášek), 48. Novák (J. Sluštík), 53. Pokorný (Pelikán, Štěpják) 26. Hegegy (Juhasz), 60. Rosůlek (Zientek, Pavlas).

Vyloučení: 9:6, navíc Sznapka (Orlová) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:2 Střely na branku: 30:21 Rozhodčí: Roman Janda, Jiří Jeřábek  Matěj Bartoň, Jaroslav Štěpán. Diváci: 345. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2.

HC Studénka: Baldík (Smetana) – Jedlička, Pelikán, Lyčka, Novák, Holanik, Bolek – Marek Tomášek, Sochorek, Janečka – J. Sluštík, Pokorný, Štěpják – Martinčík, Čáň, Orszulik. Trenér: M. Pokorný st.

HC Orlová: Gleich (3. Urbánek) – Zientek, Hegegy, Petrák, Grepl, Kytka, Rosůlek  Juhász, Kotásek, Tomis, Tvrdík, Zamecznik, Matějíček, Dýrr, Vaštík, Zákuťanský, Lenomar, Pavlas, Benka-Rybár. Trenér: D. Marosz.


Reportáž  

Studénka v Polárce zvítězila podruhé za sebou. Velmi důležitý třetí finálový zápas krajské hokejové ligy hokejisté Studénky zvládli na jedničku a zaslouženě zvítězili 6:2. Důležitý moment přišel v závěru první dvacetiminutovky. Sekundu před sirénou vstřelila Studénka úvodní branku z hole Jana Sluštíka. Na rozdíl dvou branek zvýšil vedení Studénky ve 24. minutě Miroslav Pokorný ml., který šikovně tečoval Novákovo nahození od modré čáry. Orlová o minutu později snížila z přesilovky brankou Alexandra Hegegyho, který střelou mezi betony překonal Baldíka. Druhou periodu ale ovládli hokejisté v bílých dresech. Ve 29. minutě poslal Studénku opět do dvoubrankového vedení krásnou střelou David Čáň, který vymetl levý horní roh Urbánkovy branky o minutu později to bylo už 4:1, když se v prostoru mezi hostující bránou prosadil Jan Sochorek. S velkou chutí hrající Pokorného svěřenci přidali v posledním dějství ještě dva přesné zásahy. Ve 48. minutě z dvojnásobné početní výhody Martin Novák a gólový účet Studénky uzavřel v 52. minutě svou druhou branku v zápase dnes s chutí hrající Miroslav Pokorný ml.. V závěru zápasu hrála i Orlová dvojnásobnou přesilovku, kterou dokázala využít. Tečku v zápase a kosmetickou úpravu skóre udělal Lumír Rosůlek. Velké poděkování patří studéneckým fanouškům, kteří vytvořili v Polárce výbornou atmosféru.


 

 PLAY-OFF 2018

 čtvrtfinále

 

   semifinále

 

                    finále

 

 

14.2.

17.2.

21.2.

                   

 

Orlová

7:1

6:3  x                    

 

H.Benešov

                   

 

           

24.2.

28.2.

3.3.

         

 

Bohumín

6:1

 5:2  x  

Orlová

 1:0sn  2:3 4:3sn    

6.3.

8.3.

10.3.

12.3.

14.3.

F.Místek "B"

 

Krnov

 

Orlová

 5:1  1:4  2:6    
                   

Studénka

Studénka

 5:3

  
   5:6

 

6:5 sn  

Bohumín

 3:9  4:6  x              

Č. Těšín

 

Studénka

             
                               

Poruba "B"

 

0:3

 

 5:3  3:5                        

Krnov

                       


Systém soutěže:
Playoff - družstva umístěná po základní části ve skupině na 1. - 8. místě odehrají 3. kola (čtvrtfinále, semifinále, finále). Čtvrtfinále a semifinále se hraje na 2 vítězná utkání a finále na 3 vítězná utkání s tím, žen pro sestavování dvojic pro všechna kola této soutěže platí, že nejlépe umístěné družstvo po základní části hraje s družstvem umístěné nejhůře, druhé nejlepší s druhým nejhorším atd. První a případně třetí rozhodující utkání (ve finále třetí případně páté rozhodující utkání) se hraje u lépe postaveného družstva po základní části.

Pokud skončí utkání hrané do rozhodnutí nerozhodně v základní hrací době, hraje se desetiminutové prodloužení. V prodloužení hrají družstva v počtu čtyř hráčů a s jedním brankářem. Družstva hájí stejné branky jako ve třetí třetině. Prodloužení skončí uplynutím deseti minut nebo vstřelením branky. Družstvo, které vstřelí branku je vítězem utkání. V případě že se nerozhodne, následují samostatné nájezdy s pěti různými střelci.

AKTUALITY

preview
klikni zde      


 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz