Tohle byl zápas jako hrom. Diváci, kteří navštívili v páteční večer Bospor arénu se určitě nenudili. Hokejisté Studénky v předehrávce 9. kola Krajské hokejové ligy vedli v úvodu 11. minuty už 4:0, ale Bohumínu se do první přestávky podařilo snížit na rozdíl jediné branky a ve druhé části dokonce dokázali Ivanovci vyrovnat na 4:4.  Ve 46. minutě se Studénka dostala opět do vedení, které nakonec do konce poslední sirény nedokázala udržet, když vyrovnávací branku na 5:5 obdržela v 56. minutě. V nervózním utkání, ke kterému přispěl hlavní rozhodčí svými spornými verdikty po celý průběh zápasu, došlo tak nakonec do prodloužení, které skončilo v čase 62:53, když vítěznou branku Studénky vstřelil v přesilovce 4 na 3 Martin Novák. Studénka přece jenom dva body za vítězství 6:5 urvala a minimálně tak do sobotního večera se bude vyhřívat na prvním místě v tabulce Krajské hokejové ligy mužů.

9. kolo KLM, 2.11.2018, 18:15, ZS Bospor Bohumín

HC Studénka - HC BOSPOR Bohumín 6:5 PP (4:3, 0:1, 1:1 - 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Linduška (Pokorný), 10. Sochorek (Imrich), 10. Pokorný (Korec, Linduška), 11. M. Tomášek (Sochorek, Lyčka), 46. Pokorný (Sluštík, Novák), 63. Novák – 14. Putniorz, 14. Ivan (Javín, Kopún), 20. Ovčaří (Javín, Kopún), 26. Gelnar (Dvořák, Sysala), 54. Baca (Ivan).

Vyloučení: 4:3  Využití: 1:2 Střely na branku: 39:37 Rozhodčí: Čaja – Mareček, Novák. Průběh utkání: 4:0, 4:4, 5:4, 5:5 – 6:5.

Studénka: Baldik (Smetana) – Jedlička, Janečka, Novák, Holanik, Imrich – Martinčík, M. Tomášek, Sochorek –  Sluštík, Pokorný, Linduška – R. Tomášek, Čáň, Korec. Trenér: Pokorný st.

Bohumín: Unzeitig (od 11. Pawlas)
– Ovčaří, Baca, Čahoj, Javín, Besta, Dvořák, Niedoba, Kovalski, Rosypka, Sysala, Ivan, Buba, Král, Kopún, Putniorz, Gelnar, Godula. Hrající trenér Ivan.