Dnes jen stručně a krátce.

Povedlo se! Hokejisté Studénky zvládli úvodní duel čtvrtfinálové série proti Hornímu Benešovu, když v náhradním azylu v Bohumíně zvítězili 8:4. Už ve středu 27.2. tak bude tým Miroslava Pokorného útočit v Horním Benešově na postup do semifinále letošního ročníku krajské ligy.

1. zápas Čtvrtfinále playof KLM, sobota 23.2.2019, 17:30 hodin, ZS Bospor Bohumín

HC Studénka – TJ Horní Benešov  8:4 (3:1, 4:2, 1:1)  stav série 1:0

Branky a nahrávky:  3. Slovák (Sochorek), 11. Martinčík (Tatarčík, Čáň), 12. Sluštík (Štěpják, Orszulik), 26. Orszulik  (Čáň, Linduška), 28. Pokorný (Sluštík, Štěpják), 32. Sochorek, 34. M. Tomášek (Sochorek), 46. Orszulik (Čáň, Linduška) – 8. J. Pělucha (Suchý, Hlista), 30. Vaněk (Kovalovský), 36. Kovalovský (Zigmund), 51. Suchý (Vaněk).
Zdroj: https://bruntalsky.denik.cz/hokej_region/horni-benesov-ve-studence-ctyrikrat-skoroval-presto-prohral-20190224.html

Vyloučení: 4:3, navíc Pokorný ml. (Studénka) 10 minut za nesportovní chování  Využití: 1:2 Střely na branku: 39:23  Rozhodčí: T. Janda, Novák – Chamrád, Zahel. Delegát: Mikula.  Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 7:2, 7:3, 8:3, 8:4.

Studénka: Baldik (Smetana) – Lyčka, Jedlička, Janečka, Novák, Holanik, Tatarčík – Slovák, M. Tomášek ("C"), Sochorek – Sluštík ("A"), Pokorný ("A"), Štěpják – Martinčík, Čáň, Linduška – Orszulik. Trenér: M. Pokorný st.

Horní Benešov:
Drnda (Zeman) – Hejhal ("C"), Suchý ("A"), Harabiš, Bendík, Čermák ("A"), J. Pělucha – Hlista, Kret, Kovalovský – Zigmund, Hejhal, Vaněk – Pražák, Nardelli. Trenér: Mgr. M. Mičola.

Ohlasy po utkání, trenér Horního Benešova M. Mičola:
Myslel jsem, že nás bude podstatně více. Na poslední chvíli jsme ovšem museli řešit několik absencí. Při rozcvičce se zranil také Fraš a náš tým to odehrál ve čtrnácti lidech, jednalo se o vyrovnaný souboj, v němž se projevilo, že skutečně jde o první utkání play off. Paradoxně jsme to však byli my, kdo chtěl hrát hokej. Studénka hrála zezadu a k naší smůle byla velmi produktivní. Dokázala skórovat prakticky ze všeho. Konečný rozdíl ve skóre je pro nás krutý.Ve středu proti ní nastoupíme doma a chtěli bychom ji potrápit. V sobotu jsme inkasovali zbytečné branky. Tomu se v příštím zápase chceme vyhnout. Na utkání by mělo být připraveno více hráčů, takže budeme konkurenceschopní.

Ostatní zápasy 1. kola ČF:

Krnov vs. Rožnov 6:2 (stav série 1:0)
Karviná vs. Bohumín 6:2 (stav série 1:0)
Český Těšín vs. Frýdek-Místek "B" 7:6 (stav série 1:0)

Program 2. kola ČF:

Rožnov vs. Krnov středa 27.2. 19:00
Bohumín vs. Karviná středa 27.2. 18:00
Frýdek-Místek "B" vs. Český Těšín středa 27.2. 18:00
HORNÍ BENEŠOV vs. STUDÉNKA středa 27.2. 18:00

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽI (KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne ve čtvrtek 9. 5. 2019 od 18.00 hodin na ZS. Další podrobnosti ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA MLADŠÍ+STARŠÍ ŽÁCI