V neděli 10. března se studénečtí hokejisté vydají na druhé semifinálové utkání krajské ligy mužů do Českého Těšína, kde se od 18 hodin střetnou s tamními Vlky.

Na zápas se Fan Club HC Studénka rozhodl uspořádat autobusový výjezd. Odjíždět se bude v neděli 10. března v 16 hodin z parkoviště u zimního städionu. Cena za dopravu činí 110 Kč na osobu. Závazné rezervace na výjezd se přijímají na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo na tel. č. 731231088.

Logo_FINAL_bila_2018.jpg - 445.39 kb                                                                                 STU_logo_velke.png - 564.28 kb

LETNÍ PŘÍPRAVA MUŽI (KVĚTEN, ČERVEN)
Zahajovací trénink proběhne ve čtvrtek 9. 5. 2019 od 18.00 hodin na ZS. Další podrobnosti ZDE
LETNÍ PŘÍPRAVA MLADŠÍ+STARŠÍ ŽÁCI