Lídr soutěže padl. Vítězná série sedmi výher za sebou skončila. hokejisté Studénky nestačili na domácím ledě na rezervu Nového Jičína, a tak poprvé v sezóně odcházejí z ledu se svěšenými hlavami a i po bojovném výkonu padli 1:3.

16. kolo KLM, so 14.12.2019, 17:00 hod., ZS Studénka Karta zápasu

HC STUDÉNKA –  HK NOVÝ JIČÍN B  1:3 (0:0, 1:2, 0:1) 

Branky a nahrávky: 48. Slovák (Lyčka) – 27. Hudec (Zedník), 41. Štěpják (Zedník, Chvostek), 54. Fajmon (Ertel).

Vyloučení: 5:4 navíc Trubka (Studénka) 10 minut. Využití: 1:0  Střely na branku: 39:37 Rozhodčí: Vladimír Hladík – Jakub Chamrád, Kristián Zahel. Diváci: 390 Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

 

HC Studénka: Baldik – Lyčka, Janečka, Holanik, Jedlička, R. Gola, Trubka – Slovák, Sochorek, Žídek, Sluštík, Orszulik, Martinčík, Tatarčík, Pokorný, Kučera, Rosypka, Marek Tomášek.

 

HK Nový Jičín: Kohn – Hudec, Már, Gonos, Pelikán, Kysučan, Andrýsek – Zedník, Štěpják, Fajmon, Chvostek, Ertel, Palacký, Gřesík, Timura, Hladík, Hilšer.     

OHLASY TRENÉRŮ

Miroslav Pokorný st. (trenér HC Studénka):  Hrálo se kvalitní utkání ve svižném tempu, kdy už dopředu bylo jasné, že se obě mužstva nespokojí s tím, aby se utkání hrálo v exhibičním duchu na počest oslavy 70 let hokeje ve Studénce. Zápas rozhodly neproměněné šance, kdy jsme si vylámali zuby na dobře chytajícím Kohnovi a naopak soupeř své šance proměnil. Nejsem spokojený s vedením zápasu nezkušeným arbitrem, to byla dle mého názoru kaňka a k jeho výkonům se ohradíme prostřednictvím dovolených kroků, které nám umožňuje soutěžní řád.

 

 

AKTUALITY
      


 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz