Kolo   Datum  Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  Info
2. so 28.9.19 17:30 Bohumín Studénka  0:14  0:4,0:5,0:5 Detail zápasu
3. so 5.10.19 17:30 Studénka Rožnov 8:4 2:1,3:0,3:3 Detail zápasu
4. so 12.10.19 17:00 Orlová Studénka 4:9 1:3,1:3,2:3 Detail zápasu
5. so 19.10.19 17:30 Studénka Krnov 2:3  0:0,1:0,1:3  Detail zápasu
6. so 26.10.19 15:00 Karviná Studénka 4:7 1:3,2:4,1:0 Detail zápasu
7. po 28.10.19 14:30 Nový Jičín B Studénka 1:2 0:0,1:1,0:1  Detail zápasu
8. so 2.11.19 17:00 Horní Benešov Studénka  2:7  1:1,0:3,1:3  Detail zápasu 
9. st 6.11.19  18:00  Český Těšín Studénka 6:4 1:1,3:2,2:1 Detail zápasu
10. so 9.11.19 17:00 Frýdek-Místek B Studénka 1:4 1:1,0:1,1:2 Detail zápasu
11. so 16.11.19   17:00  Studénka Bohumín  9:7  2:3,3:2,4:2  Detail zápasu
12.  so 23.11.19  17:00 Rožnov Studénka      
1. st 27.11.19 18:00 Studénka Frýdek-Místek B      
13. so 30.11.19 17:00 Studénka Orlová      
14. so 7.12.19 17:00 Krnov Studénka      
15. st 11.12.19  18:00  Studénka Karviná      
16. so 14.12.19 17:00 Studénka Nový Jičín B      změna poř.
17. so 21.12.19 17:00 Studénka Horní Benešov      změna poř.
19. so 04.01.20 17:00 Studénka Frýdek-Místek B      
18. st 08.01.20 18:00 Studénka Český Těšín      
20. so 11.01.20 17:30 Bohumín Studénka      
21. st 15.01.20 18:00 Studénka Rožnov      
22. so 18.01.20  17:00  Orlová Studénka      
23. st 22.01.20 17:00 Studénka Krnov      
24. so 01.02.20 15:00 Karviná Studénka      
25. so 08.02.20 17:00 Studénka Nový Jičín B      
26. st 12.02.20 18:00 Studénka Horní Benešov      
27. so 15.02.20 17:00 Český Těšín Studénka      

SEZÓNY 
2018/2019
2017/2018 

2016/2017
2015/2016                                

                                   

 Technické normy KLM 2019/2020 více ZDE

 

                             PLAY-OFF 2020:     

  • Play-off hraje  8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), 

    Čtvrtfinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 22.02.2020
    2. zápas 26.02.2020
    3. zápas 29.02.2020

    Semifinále: (hraje se na 2 vítězné zápasy)
    1. zápas 04.03.2020
    2. zápas 07.03.2020
    3. zápas 11.03.2020

    Finále: (hraje se na 3 vítězné zápasy)
    1. zápas 14.03.2020
    2. zápas 16.03.2020
    3. zápas 18.03.2020
    4. zápas 20.03.2020
    5. zápas 22.03.2020

AKTUALITY

HC STUDÉNKA - HC BOSPOR BOHUMÍN 9:7 (2:3, 3:2, 4:2)
Branky a nahrávky: 9. Tatarčík (Trubka), 10. Sochorek (Tomášek), 33. Orszulik (Tomášek), 34. Tomášek (Orszulik, Lyčka), 36. Tomášek (Orszulik), 49. Orszulik (Sochorek, Tomášek), 54. Sluštík (Pokorný), 57. Čáň (Pokorný), 59. Sluštík – 6. Putniorz (Kropka), 8. Pavelek (Černín, Dvořák), 14. Kropka (Černín), 26. Buba (Černín), 28. Kropka (Heidler, Dusík), 52. Pavelek (Putniorz, Ivan), 53. Ivan (Dvořák, Putniorz).

Vyloučení: 4:5 Využití: 0:2 V oslabení: 0:1 Střely: 34:35 Diváci: 800.
Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 9:7.
Rozhodčí: Jeřábek - Štěpán, Tvrdý.  

Vítězný návrat po 2,5 letech, neskutečný zápas, obrat z 2:5 na 9:7, krásné emoce, osm stovek diváků v hledišti a neuvěřitelných 16 branek v zápase! Mrkněte na fotogalerii.  Za krásné fotky děkujeme Michalu Šajtarovi.


PROGRAM ZÁPASŮ

Muži 23.11.2019 17:00
HC ROŽNOV p. R.

HC STUDÉNKA


Starší žáci 20.11.2019 17:00
HC STUDÉNKA

HK NOVÝ JIČÍN


Mladší žáci 20.11.2019 15:15
HC STUDÉNKA

HK NOVÝ JIČÍN 


 Mladší žáci 23.11.2019 10:00

HC STUDÉNKA

HC KOPŘIVNICE B

   
https://www.pojdhrathokej.cz/


 
 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz