Prodejní aplikace

Nebaví vás stát frontu těsně před utkáním nebo raději platíte kartou, či jen chcete jít na utkání už se vstupenkou v ruce? V tom případě je nový ticketingový systém právě pro vás. Se společností Enigoo klub HC Studénka spustil před sezonou 2021/2022 internetový prodej vstupenek.

Postup je jednoduchý. Na uvedené adrese https://hcstudenka.enigoo.cz/online/#/tickets/, který odkazuje na internetový prodej, si jednoduše vyberete, na které konkrétní utkání si chcete zakoupit vstupenku nebo celoroční permanentku na zápasy HC Studénka v sezóně 2021/2022.  Na email vám po výběru a platbě kartou přijde potvrzení se vstupenkou. Vstupenku si jednoduše, s unikátním QR kódem, vytisknete, nebo jen ukážete kód na svém chytrém telefonu při vstupu na stadion.

PERMANENTKA JAKO PLNOHODNOTNÁ KARTIČKA
Po zakoupení permanentky na internetu vám přijde na email voucher, oproti kterému vám před začátkem utkání bude na pokladně ZS nebo na sekretariátu zimního stadionu vydána plastová kartička s běžným rozměrem jako má občanský průkaz nebo kreditní karta. Ta je zpoplatněna vratnou zálohou 100 Kč. Nemusíte mít ale strach, že první utkání zmeškáte, voucher totiž bude obsahovat váš unikátní QR kód a můžete na utkání přijít pouze s voucherem.

CO SE ZMĚNÍ PŘI PŘÍCHODU NA STADION?
Prakticky nic. Pokud budete nadále preferovat koupi vstupenky na místě, nemusíte se ničeho bát. Pokladna bude nadále otevřená, nicméně místo klasické papírové vstupenky, vám bude nyní vydána vstupenka s QR kódem na tvrdším papíru. Právě onen QR kód je alfou omegou nového ticketingu, jelikož vám obsluha u vchodu do zimního stadionu speciální čtečkou zkontroluje platnost vstupenky nebo permanentky a pustí vás dovnitř užívat si hokejový zážitek.

JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY – PRODEJ ONLINE:
Dospělí: 45 Kč
Děti (do 15 let *), ZTP+ doprovod   zdarma
*Klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby. Děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA.

JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY – PRODEJ NA MÍSTĚ:
Dospělí:  50 Kč
Děti (do 15 let *), ZTP+ doprovod     zdarma
* Klub si vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby. Děti do 120 cm mají nadále vstup ZDARMA.

PERMANENTKA NA CELOU HOKEJOVOU SEZÓNU 2021-2022:
Permanentka na celou sezónu včetně play-off za zvýhodněnou cenu  500 Kč !!!! + záloha na kartičku 100 Kč (11 zápasů základní části + play-off).

V případě zájmu o permanentku napište na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a uveďte své jméno, příjmení, mailovou adresu a tel. kontakt.