A-Tým

ČÍST VÍCE ..

den datum kategorie odjezd bus/auta začátek utkání soupeř/místo utkání
 sobota 4.12. starší žáci 11:15  bus/Filip 13:15 Olomouc
neděle 5.12. dorost 8:15  bus/Filip 10:15 Český Těšín
neděle 5.12. 3. třída 10:15 auta 11:45+13:00 Vítkovice
pondělí 6.12. 4. třída 14:30 auta 16:15 Havířov
 neděle 12.12. muži 15:00 bus/Filip 17:00 Český Těšín
 sobota 18.12. 4. třída 8:15 auta  10:00 Opava/ZS Rožnov p. R.
středa 22.12. muži 16:20 auta 18:00 Nový Jičín B

Centrální email na žákovské kategorie: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Telefon: 608 220 227 nebo 739 030 988

 

Starší žáci  - Liga starších žáků , ročník 2007+2008
   
Hlavní trenér
Kamil Krahula
Asistent
Oldřich Lipnický
Vedoucí mužstva
Adam Subik

 

Dorost - Liga dorostu , ročník 2005+2006
   
Hlavní trenér
Jaroslav Miksa
Asistent
Petr Brovják
Vedoucí mužstva
Petr Brovják

 

1. -  4. třída  -  ročník 2012 - 2014
   
Hlavní trenér
Mojmír Kotas
Trenéři Filip Jánošik
  Jaroslav Miksa
  Zdeněk Žídek
  Vlastimil Kučera
Asistenti
Jakub Žídek
  Martin Žídek
  Vojtěch Kučera
Vedoucí mužstva Tomáš Krč

 

Hokejová přípravka - nábor 2015 a mladší
   
Hlavní trenér
Mojmír Kotas
Trenér Zdeněk Žídek
Trenér Vlastimil Kučera
Asistent Jakub Žídek 
Asistent Martin Kotas 
Asistent Martin Žídek
Asistent Vojtěch Kučera
Kustod Milan Bobák
Technický vedoucí Radek Pobořil

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci - Liga starších žáků, ročník 2005+2006

    Kontakt
Hlavní trenér
Marek Ivan  603 279 601
Asistent Michal Gavroň  739 756 463
Vedoucí mužstva
Jiří Menšík  737 309 311
Vedoucí mužstva David Pawlas  777 101 055

 

Mladší žáci  - Liga mladších žáků , ročník 2007+2008
    Kontakt
Hlavní trenér
Kamil Krahula 777 896 334
Asistent
Jan Ovčaří  733 510 249
Vedoucí mužstva
Adam Subik  602 744 307

 

3. třída - Minihokej, ročník 2010

    Kontakt
Hlavní trenér
   
Asistent
   
Vedoucí mužstva
   

 

2. třída - Minihokej, ročník 2011 a mladší

    Kontakt
Hlavní trenér
   
Asistent
   
Vedoucí mužstva    

 

Přípravka - nábor
    Kontakt
Hlavní trenér
Milan Bobák 723 162 868
     

 

 

 

 

 

 

 

 Kolo   Datum Začátek Domácí Hosté Výsledek Třetiny  
1. so 24.09.16 17:30

HC Studénka

HK Krnov

4 : 6
 (0:2,3:2,1:2)
info zde
2. čt 29.12.16 18:00 TJ Horní Benešov HC Studénka   2 : 3p
 (0:1,0:1,2:0)
 info zde
3. so 01.10.16 17:30 HC Studénka HC Orlová   3 : 4p
(1:2,1:1,1:0)
info zde
4. so 08.10.16 17:00 HC Wolves Č.Těšín HC Studénka 3 : 8
(1:3,2:1,0:4)
info zde
5. st 12.10.16 18:00 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka 6 : 5
(1:1,3:4,2:0)
info zde
6. so 15.10.16 17:30 HC Studénka HK Nový Jičín "B"
7 : 1
(3:0,3:0,1:1)
info zde
7. so 22.10.16 17:00 HC Rožnov p. R. HC Studénka 1 : 6
(0:2,0:1,1:3)
info zde
8. pá 28.10.16 17:00 HK Krnov HC Studénka 3 : 5
(1:3,2:0,0:2)
info zde
9. ne 30.10.16 17:30 HC Studénka TJ Horní Benešov 4 : 6
(1:3,3:0,0:3)
info zde
10. so 05.11.16 17:00 HC Orlová HC Studénka   5 : 6p
(1:2,4:2,0:1)
info zde
11. so 12.11.16 17:00 HC Wolves Č.Těšín HC Studénka 5 : 6
 (0:1,3:3,2:2)
info zde
12. čt 17.11.16 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín
5 : 7
 (2:3,1:1,2:3)
info zde
13. ne 20.11.16 14:15 HK Nový Jičín "B"
HC Studénka 0 : 9
 (0:4,0:3,0:2)
info zde
14. so 26.11.16 17:30 HC Studénka HC Rožnov p. R. 8 : 2
 (1:0, 4:2,3:0)
info zde
15. st 30.11.16 17:30 HC Studénka HK Krnov 6 : 2
   (3:0,2:1,1:1)
 info zde
16. so 03.12.16 17:00 TJ Horní Benešov HC Studénka 0 : 3
(0:1,0:1,0:1)
 info zde
17. st 07.12.16 17:30 HC Studénka HC Orlová 4 : 5
(2:2,0:2,2:1)
info zde
18. so 10.12.16 17:30 HC Studénka HC Wolves Č.Těšín 8 : 2
 (3:0,2:0,3:2)
 info zde
19. so 17.12.16 17:30 HC BOSPOR Bohumín
HC Studénka   3 : 4n
(1:0,0:2,2:1)
 info zde
20. st 21.12.16 17:30 HC Studénka HK Nový Jičín "B"
2 : 0
(1:0,1:0,0:0)
info zde
21. so 07.01.17 17:00 HC Rožnov p. R. HC Studénka  2 : 11
 (1:5,0:4,1:2)
 info zde
22. so 14.01.17 17:00 HK Krnov HC Studénka  4 : 3p
(0:1,1:1,2:1)
 info zde
23. st 18.01.17 17:30 HC Studénka TJ Horní Benešov    6 : 3
 (5:0,1:1,0:2)
 info zde
24. so 21.01.17 17:00 HC Orlová HC Studénka    3 : 5
(0:1,0:1,3:3)
 info zde
25. so 28.01.17 17:30 HC Studénka HC Wolves Č.Těšín    9 : 3
(3:0 3:2,3:1)
 info zde
26. st 01.02.17 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín    6 : 5
 (4:2,1:2,1:1)
 info zde
27. ne 05.02.17 14:15 HK Nový Jičín "B" HC Studénka    0 : 9
(0:4,0:3,0:2)
 info zde
28. so 11.02.17 17:30 HC Studénka HC Rožnov p. R.    6 : 2
(1:0,3:0,2:2)
info zde
ČF1 so 18.02.17 17:30 HC Studénka HC Wolves Č. Těšín
 11 : 3
(4:1,5:1,2:1)
 info zde
ČF2 st 22.02.17 18:00 HC Wolves Č. Těšín HC Studénka    5 : 8
(1:4,2:1,2:3)
 info zde
SF1 st 01.03.17 18:30 HC BOSPOR Bohumín HC Studénka   2 : 1p
 (1:0,0:1,0:0)
 info zde
SF2 so 04.03.17 17:30 HC Studénka HC BOSPOR Bohumín 0 : 3
(0:2,0:0,0:1)
 info zde

 

 Pozn.:

  • Základní část - čtyřkolově každý s každým (28 utkání)
  • Play-off (ČF od 18.02.2017) hraje všech 8 týmů (1-8, 2-7, 3-6, 4-5), vždy na 2 vítězná utkání (ČF, SF a Finále).

    Čtvrtfinále:
    1. zápas 18.02.2017
    2. zápas 22.02.2017
    Případný 3. zápas 25.02.2017

    Semifinále:
    1. zápas 01.03.2017
    2. zápas 04.03.2017
    Případný 3. zápas 08.03.2017

    Finále:
    1. zápas 11.03.2017
    2. zápas 15.03.2017
    Případný 3. zápas 18.03.2017

Strana 46 z 47

Podkategorie

AKTUALITY



      


 

Všechna práva vyhrazena.

Copyright © 2014 hc-studenka.cz