NÁBOR MLADÝCH HOKEJISTŮ

Hokejový klub HC Studénka zahajuje novou fázi náboru dětí a hledá chlapce i dívky do hokejové přípravky pro ročníky 2010 a mladší.
Nebojte se přivést své dítě už teď k nám na letní přípravu. Nevadí, že Vaše dítě neumí bruslit. Pod vedením profesionálních trenérů jej základy bruslení později naučíme.
Vše probíhá zábavnou formou her.

KDY MŮŽETE PŘIJÍT?
Termíny tréninků hokejové přípravky ZDE

CO POTŘEBUJETE?
Na trénink potřebujete sportovní oblečení, chrániče nohou a rukou, helmu, rukavice a pití.

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?
Přípravka je pro děti od 4 let.

ORGANIZACE TRÉNINKŮ
Děti se převlékají v šatně. Trénink trvá přibližně 1 hodinu. Vše probíhá zábavnou formou her.

ÚČAST NA TRÉNINKU PŘÍPRAVKY JE ZDARMA!

NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE MEZI NÁS.

DOTAZY A INFORMACE:
Hlavní trenér přípravky:
Mojmír KOTAS
tel: +420 608 220 227

VIDEO Z HISTORIE - Škola bruslení HC Studénka - rok 2011

ŠKOLA BRUSLENÍ - POJĎ HRÁT HOKEJ!

12. 3. 2020

Vláda ČR dnes vyhlásila nouzový stav v zemi z důvodu obav z dalšího šíření nového typu Coronaviru. Výkonný výbor ČSLH reagoval tím, že všechny jím řízené mládežnické soutěže – juniorské, mládežnické i žákovské – jsou s okamžitou platností ukončeny. Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.

HC Studénka s okamžitou platností ruší všechny tréninky až do konce sezóny.

Letní příprava začne dle plánu:

- pro ročníky 2006 - 2014 v pondělí 4. 5. 2020

- pro ročníky 2015 a mladší v pondělí 11. 5. 2020