Hrajte hokej organizovaně a získejte příspěvek na vaši první výstroj.

Má to jen 3 podmínky:

• věk pod 10 let,
  • registrace do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej),
  • zapsat se do projektu Pojď hrát hokej.

Získáte poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Jak se ke mně poukaz dostane?

Jednoduše. Prostřednictvím e-mailu přibližně do jednoho měsíce po provedení registrace do Českého hokeje. Součástí e-mailu bude i slevový poukaz v hodnotě 1500 Kč s vašimi údaji a unikátním kódem. Tento poukaz si vytisknete a uplatníte ve vybraných hokejových obchodech. Další variantou je uplatnění poukazu při nákupu na e-shopu.

Kde, kdy a na jaké zboží mohu poukaz uplatnit?

S vytištěným poukazem zajdete na vybrané prodejny s hokejovým vybavením a tam slevu uplatníte. Seznam prodejen vám pošleme společně s poukazem. Bude se postupně rozšiřovat, abychom vám co nejvíce zjednodušili cestu k prvnímu hokejovému vybavení. Platnost poukazu je přibližně 6 měsíců od data jeho vystavení. Poukaz je nepřenosný a platí pouze při nákupu hokejové výstroje CCM (brusle, hokejka, jednotlivé chrániče, helma, ribano – sportovní textil). Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat v plné výši.

Další variantou je použití poukazu při nákupu na e-shopu. Na www.stridasport.cz vyberte požadované zboží, zvolte jeho množství (bílý obdélník) a vložte do nákupního košíku. Pro dokončení objednávky je třeba vyplnit kontaktní údaje. Způsob dopravy volte vždy dobírkou, v rámci projektu Pojď hrát hokej vám nebude účtována doprava. Posledním krokem před odesláním objednávky je vyplnění čísla vašeho poukazu do pole „poznámka“ (vpravo dole, část 05 Osobní údaje), poté objednávku potvrdíte a odešlete.

Kromě objednání zboží přepošlete obdržený e-mail od Českého hokeje se samotným poukazem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (s případnými dotazy se obracejte na tel.+420 460 000 251). Následně proběhne kontrola pravosti. Pokud bude vše v pořádku, bude vaše objednávka expedována, v opačném případě vás budeme kontaktovat. Před dodáním zboží obdržíte e-mailem fakturu, která bude ponížena o cenu dopravy a hodnotu poukazu. Částku na faktuře uhradíte přepravci dobírkou.

Věříme, že spolu s podporou, kterou získáváte ze strany klubů, vám tato poskytnutá výhoda zjednoduší váš vstup do hokejové rodiny. Těšíme se na vás a přejeme hodně zdaru na vaší hokejové cestě!

HC STUDÉNKA - HC BOSPOR BOHUMÍN 9:7 (2:3, 3:2, 4:2)
Branky a nahrávky: 9. Tatarčík (Trubka), 10. Sochorek (Tomášek), 33. Orszulik (Tomášek), 34. Tomášek (Orszulik, Lyčka), 36. Tomášek (Orszulik), 49. Orszulik (Sochorek, Tomášek), 54. Sluštík (Pokorný), 57. Čáň (Pokorný), 59. Sluštík – 6. Putniorz (Kropka), 8. Pavelek (Černín, Dvořák), 14. Kropka (Černín), 26. Buba (Černín), 28. Kropka (Heidler, Dusík), 52. Pavelek (Putniorz, Ivan), 53. Ivan (Dvořák, Putniorz).

Vyloučení: 4:5 Využití: 0:2 V oslabení: 0:1 Střely: 34:35 Diváci: 800.
Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 6:5, 6:6, 6:7, 7:7, 9:7.
Rozhodčí: Jeřábek - Štěpán, Tvrdý.

Vítězný návrat po 2,5 letech, neskutečný zápas, obrat z 2:5 na 9:7, krásné emoce, osm stovek diváků v hledišti a neuvěřitelných 16 branek v zápase! Mrkněte na fotogalerii.  Za krásné fotky děkujeme Michalu Šajtarovi.

PROGRAM ZÁPASŮ

Muži 23.11.2019 17:00