DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO FANOUŠKY K SOBOTNÍMU ZÁPASU S FRÝDKEM-MÍSTKEM
Zveřejněno: 18.09.2020, Autor: Kateřina Wroblová

Vzhledem k novým opatřením vlády, která již budou platná od 18.9. od 18:00 hodin informujeme o nových pravidlech na zimním stadionu ve Studénce. Během sobotního utkání s Frýdkem-Místkem již nebude možné, aby na stadionu fanoušci stáli. Všichni fanoušci, kteří přijdou v sobotu na první mistrovský zápas A mužstva budou muset sedět na hlavní tribuně, tzn. že západní tribuna (fan club) bude zcela UZAVŘENA!!!!

Prosíme a nabádáme fanoušky, aby při zápase opravdu seděli, jinak se může stát, že na další zápasy se tribuna již neotevře. Věříme, že si fanoušci i přes komplikace cestu na stadion najdou a budou domácím hokejistům opět šestým hráčem na ledě.

Všechna opatření, která klub HC Studénka aplikuje, vychází z nařízení a doporučení Ministerstva zdravotnictví ČR a Českého hokeje. Žádáme tímto všechny diváky o dodržování a pochopení všech níže uvedených pokynů.

NAŘÍZENÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Ve vnitřních prostorech i nadále platí povinnost nošení roušek (vyjma dětí ve věku do 2 let). Z aktuálních hygienických opatření, se kterými klub nic neudělá, vyplývá, že všichni návštěvníci zápasu musí mít po celou dobu ochranu úst a nosu. Samozřejmě pokud se potřebujete občerstvit, roušku si můžete sundat.  

Apelujeme na diváky, aby přišli s rouškami, protože ve vnitřních prostorách platí povinnost jejich nošení. Pokud někdo z fanoušků nebude mít vlastní roušku, bude mít možnost si koupit jednorázovou roušku na pokladně zimního stadionu.

 ·       u vstupu do areny a toalet budou umístěné nádoby s dezinfekcí. Prosíme o dodržování základní hygieny!

·        ruší se povinnost dodržovat rozestup jedné sedačky a jedné řady

 UPOZORŇUJEME, ŽE ROUŠKU JE NUTNÉ MÍT NASAZENOU PŘED VSTUPEM DO ARENY!

 

TISKOVÉ ZPRÁVY:
Mimořádné opatření – zákaz a omezení hromadných akcí, s účinností od 18. 9. 2020 od 18 hodin do odvolání. Více ZDE
Ministerstvo zdravotnictví zpřísňuje pravidla pro konání vnitřních hromadných akcí na stání. Více ZDE
Nová mimořádná opatření platná od pátku 18. září od 18 hodin najdete. Více ZDE
Metodický pokyn hlavní hygieničky ČR při konání sportovních akcí. Více ZDE