KAR-STU 3:6  - Výborně! Studénka zahájila druhou polovinu základní části výhrou v Karviné
Zveřejněno: 07.12.2022, Autor: Redakce

Takhle by to šlo. Hokejisté Studénky slaví třetí výhru v řadě. Do druhé poloviny základní částili vkročili úspěšně, posílenou HC Falcons Sokol Karvinou porazili i  podruhé, tentokrát na jejím ledě poměrem 6:3. Lví podíl na tom měl i útočník Martin Štěpják, který zaznamenal v dresu Studénky hattrick.

Další zápas je na programu v sobotu 10. 12. 2022 v Horním Benešově. Třetí venkovní utkání v řadě startuje v 18.30 hodin.

HC Falcons Sokol Karviná HC Studénka 3:6 (2:3, 0:1, 1:2) ZoU
Branky a nahrávky: 7. J. Káňa
(Bujak, Bordowski), 18. Ovčaří, 55. Tomiczek (Káňa) – 1. Štěpják (Pokorný), 5. Orszulik (Timura, Janečka), 12. Štěpják (Čáň, Trubka), 31. Štěpják (Novák, Čáň), 55. Timura (Orszulik, Gola), 60. Čáň.
Vyloučení: 4:3  Využití: 0:1 Střely na branku: 28:32 Rozhodčí: Petr Pelc – David Lasák, Jan Cygal. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6. Diváci: 89.

HC Falcons Sokol Karviná: Klimek (od 55. Halouzka) – M. Kalus, Ovčaří, Bujak, Hladil, Plánka, Szturc – Mendlík, Chomič, Tomiczek, Putniorz, J. Káňa, Barčák, Krul, Skalka, Bordowski, Procházka, Škorpík, Holý. Trenér: Flašar.

HC Studénka: Kohn (Dobečka) – Jedlička, Bolek, Novák, Gola, Trubka, Prepsl, Janečka – Bernát, Linduška, Štěpják, Pokorný, Slezák, Timura, Čáň, Tatarčík, Uhlár, Orszulik. Trenér: Fleischmann.

Hodnocení utkání, trenér J. Fleischmann:
Dnes se na nás připravil těžký soupeř, který v posledních zápasech zahrál velmi dobře, a dalo se očekávat bojovné utkání. Naštěstí se nám povedl začátek kdy jsme šli do rychlého vedení a i v dalším průběhu utkání jsme si podrželi náskok, a zápas si pohlídali do vítězného konce. Herní disciplína, zdravé sebevědomí, podpořené jistými výkony gólmanů, jsou teď základem dobrého výkonu celého týmu.

Ostatní výsledky 10. kola:
Horní Benešov – Krnov 0:1, Orlová – Český Těšín 4:1, Rožnov p. R. – Uničov 1:3, utkání Bohumín – Frýdek-Místek B bylo odloženo.