STU-ČVL 4:5 SN - Dorostenci Studénky smazali tříbrankové manko, v nájezdech úspěšnější Vlci
Zveřejněno: 18.12.2022, Autor: Redakce

Dorostenci Studénky odehráli poslední zápas v tomto roce na domácím ledě proti týmu HC Černí vlci. Domácí tým byl v úvodních minutách horším celkem, soupeř dokázal vstřelit tři rychlé branky. Rychlostní vyšší stupeň zařadili svěřenci Miksy, který v den zápasu oslavil životní jubileum, až od druhé části a třígólové manko dokázali vymazat. Utkání po základní hrací době nakonec skončilo nerozhodně 4:4. V nájezdové loterii byli úspěšnější hostující hráči, kteří proměnili dva nájezdy a získali tak bod navíc.
Další zápasy jsou na programu až po novém roce. V sobotu 7.1. se hraje v Karviné, o den později, v neděli 8.1. doma s Frýdkem B.

HC Studénka – HC Černí Vlci 4:5 SN (1:3, 1:0, 2:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Murin (Dedek, Kalvoda), 31. Murin (Subik, Prokop), 41. Dedek, 58. Pross (Tomášek, Murin) – 5. Quitt (Kyjanka), 7. Raška (Prokeš), 12. Prokeš (Knápek, Raška), 55. Kyjanka, rozh. náj. Raška.

Vyloučení: 2:3 Využití: 1:0 Rozhodčí: Michael Hranoš – Jakub Gebauer, Daniel Horák. Diváci: 35.

HC Studénka: Bernard – Pelikán, Kovář, Kubatík, Rotter, Hudec – Dedek, Tomášek, Pross, Kalvoda, Subik, Prokop, Murin, Brovják. Trenér: Jaroslav Miksa.

HC Černí Vlci: Moll – Kunčický, Vašek, Quitt, Badura, Kyjanka Václavík, Pekař, Prokeš, Kysela, Raška, Elich, Knápek, Bílek. Trenér: Libor Polášek.