STU-ROŽ 5:4 - Základní část končíme výhrou nad Rožnovem p. R.
Zveřejněno: 12.02.2023, Autor: Redakce

Základní část končíme vítězně! Rožnov pod Radhoštěm jsme porazili 5:4 a v playoff čtvrtfinále Krajské hokejové ligy, které se hraje na dva vítězné zápasy se utkáme s Horním Benešovem.

První zápas se odehraje v sobotu 18.2. v 17.00 hodin ve Studénce, 2. zápas ve středu 22.2. od 18.00 hodin v Horním Benešově a případný 3. rozhodujici zápas opět ve Studénce v sobotu 25.2. v 17 hodin.

HC STUDÉNKA – HC ROŽNOV POD RADHOŠTĚM 5:4 (3:1, 1:0, 1:3) ZoU

Branky a nahrávky: 8. Uhlár (Tomášek, Lyčka), 13. Žídek (Trubka, Štěpják), 16. Žídek (Trubka), 28. Tomášek (Lyčka), 44. Uhlár (Tomášek, Linduška) – 20. Dořičák (Švrček, Bambuch), 53. Fojtášek (Holý, Jánoš), 55. Vyvíjal (Moll), 59. Cvečka (Bambuch).

Vyloučení: 5:2  Využití: 2:1 Rozhodčí: Tomáš Piskoř – Adam Onderka, Martin Rajnoch. Diváci: 247. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:4.

HC Studénka: Kohn (od 41. Chylík) – Jedlička, Bolek, Novák, Trubka, Lyčka, LJanečka – Linduška, Štěpják, Pokorný, Kučera, Slezák, Timura, Tomášek,  Žídek, Tatarčík, Uhlár, Konečný, Orszulik. Trenér Fleischmann.

HC Rožnov pod Radhoštěm: Mizera (od 30. Vohlídka) – Bambuch, Švrček, Balažovič, Fojtášek, Baroš, Mikel – Sýs, Prycl, Jánoš, Kroupa, Moll, Holý, Cvečka, Vyvíjal, Dořičák. Trenér: Fojtů.

Hodnocení utkání, Jaroslav Fleischmann - trenér HCS:
Nastoupili jsme s vědomím jistého druhého místa v tabulce, což se promítlo i v menší koncentraci, ale přesto jsme dvě třetiny v pohodě drželi čtyřbrankový náskok. Do třetí části dostal v brance možnost získat, první zápasové zkušenosti, nadějný mladý gólman Jakub Chylík a větší porci času dostala i čtvrtá útočná formace. Tím se zápas mírně srovnal a na vítězný závěr, bylo nutno ještě více přidat na bojovnosti. Můžeme se teď připravovat na novou porci zápasů ve vyřazovacích bojích.