STU-FMB 3:1 - Studénka ve vypjatém utkání porazila Frýdek-Místek
Zveřejněno: 29.01.2023, Autor: Redakce

Ve vypjatém utkání proti Frýdku-Místku B bereme tři body za výhru 3:1. V zápase bylo uděleno neskutečných 169 trestných minut! Po tomto vítězství se opět dostáváme na druhou pozici. Příští kolo odehrajeme v sobotu 4. února od 17.30 hodin v Bohumíně.

HC Studénka - HC Frýdek-Místek B 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) ZoU
Branky a nahrávky:
7. Orszulik (Lyčka, Jedlička), 20. Gola, 48. Jedlička (Tomášek, Linduška) – 35. Fiala (Mičulka).

Vyloučení: 7:10, navíc Novák, Trubka 5 minut + do konce utkání, Bolek 10 minut nesportovní chování – Heralt, A. Puzoň, Š. Puzoň všichni 5 minut + do konce utkání. Využití: 3:1 Rozhodčí: Daniel Pavel – Jakub Frančiak, Šimon Mikler. Diváci: 289. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.

HC Studénka: Kohn (Hoďák) – Jedlička, Bolek, Novák, Gola, Trubka, Lyčka, Prepsl, Janečka – Linduška, Štěpják, Pokorný, Kučera, Timura, Tomášek, Čáň, Žídek, Tatarčík, Orszulik. Trenér: Fleischmann.

HC Frýdek-Místek: Horváth (Němec) – Kocurek, Krutil, Hrček, Gottwald, Hranický, A. Valíček, M. Valíček – Fiala, T. Mičulka, Hudeček, Š. Puzoň, Bret, Spurný, A. Puzoň, J. Heralt. Trenér: Slanina.

Ostatní výsledky 16. kola:
Krnov - Bohumín 3:2 sn, Orlová - Uničov 4:2, Český Těšín - Rožnov 3:1, H. Benešov - Karviná 6:2.