TÝDEN HOKEJE 25. 9. 2021 od 10:00 hodin
Zveřejněno: 26.08.2021, Autor: Kateřina Wroblová

preview

 

Harmonogram akce:

09:30 hod.                                 zápis zúčastněných dětí (povinné) – sport. centrum bowling

09:45 hod.                                 prezentace akce a klubu HC Studénka – sport. centrum bowling 

10:00 hod.                                 oblékání dětí, trénink na ledě 

11:45 hod.                                 ukončení akce, závěrečná fotka

Přijďte v sobotu 25. září 2021 v 10.00 hodin na zimní stadion Studénka na akci Týden hokeje.

V sobotu 25. září 2021 od 10 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Studénka ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu ve Studénce akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na p. Mojmíra Kotase tel. č. 608 220 227 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Zároveň prosím sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.


Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.