STU-FRM 3:5 - Hořká premiéra na úvod nové sezóny, Studénka padla s Frýdkem
Zveřejněno: 19.09.2020, Autor: Kateřina Wroblová

Hokejistům Studénky nevyšel začátek nové sezóny, v úvodním kole Krajské hokejové ligy mužů museli spolknout hořkou pilulku, když na domácím ledě nestačili na béčko Frýdku-Místku, a to přitom měli sobotní partii výborně rozehranou, když ve druhé třetině v rozmezí jedné minuty vstřelili svému soupeři dvě branky. Jenže hostům se podařilo posléze vyrovnat na 2:2, ale závěr druhé periody patřil opět Studénce, když osm vteřin před druhou sirénou vstřelila třetí branku. Hororová poslední část. Frýdek třemi góly otočil průběh utkání a ze Studénky si tak odváží premiérové první tři body.

V dalším kole nastoupí Studénka na ledě Karviné. Utkání je na programu v sobotu 26. září v 15.00 hodin.

Předehrávka 15. kola KLM sobota 19. 9. 2020, 17.00 hodin, ZS Studénka /Zápis o utkání ZDE/

HC STUDÉNKA HC FRÝDEK-MÍSTEK "B" 3:5 (0:0,3:2,0:3)

Branky a nahrávky: 22. Pokorný (Linduška), 23. Čáň (Žídek), 40. Slovák (Orszulik) – 24. T. Mičulka (Valíček), 27. Vančo-Minařík, 43. T. Mičulka (Vančo-Minařík), 48. Puzoň (Valíček), 60. T. Mičulka (Vančo-Minařík).

Vyloučení: 7:4, navíc Novák 10 minut — Gottwald 10 minut. Využití: 0:2  V oslabení: 0:1 Rozhodčí: Lukáš Janda — Martin Pliska, Jakub Chamrád.

HC Studénka: T. Kozák — O. Bolek, J. Jedlička, M. Holanik, M. Novák, D. Trubka, J. Žídek, L. Janečka — M. Pokorný, D. Čáň, P. Slovák, P. Orszulik, P. Linduška, M. Žídek, V. Martinčík, V. Kučera, R. Gola, V. Rosypka.

HC Frýdek-Místek "B": O. Horváth — A. Valíček, M. Gottwald, P. Bijota, M. Mičulka, M. Valíček — T. Mičulka, R. Vančo-Minařík, A. Puzoň, A. Urban, M. Janík, P. Vacula, O. Fiala, P. Najzar, F. Indrst, V. Ševčík.