Náborový příspěvek a informace k zapůjčení výzbroje
Zveřejněno: 01.04.2022, Autor: Redakce

Zapůjčení výzbroje:
Zapůjčení výzbroje ze skladu HC Studénka bude možné pouze po složení kauce 5.000,- Kč.
Z této kauce bude každý rok zapůjčení, odečteno - 1.000,- Kč na amortizaci.
Maximální délka zapůjčení jsou první tři sezóny od zahájení docházky do klubu.
V kategorii mladších žáků a výše (ročník 2012 a starší) negarantuje klub zapůjčení kompletní výzbroje mimo brankařů.
Hráči bez zapůjčené výzbroje platí pouze provozní poplatky dle rozpisu v tabulce.

NÁBOROVÝ BONUS - přípravka:
* První sezónu obdrží rodiče registrovaného hráče do přípravky po zaplacení provozních poplatků (10 x 300,- Kč jedná se o nově příchozí a ročníky 2016 a mladší) jednorázově za celou sezónu tj.: 3.000,- Kč - zdarma brusle a helmu + 1.500,- Kč voucher na nákup hokejového vybavení od ČSLH z projektu Týden hokeje po kompletní registraci do klubu HC Studénka.