STU-BOH 7:4 - Studénka si poradila s Bohumínem a na turnaji končí třetí
Zveřejněno: 11.09.2022, Autor: Redakce

V zápase o 3. místo na turnaji v Orlové jsme zvítězili nad Bohumínem 7:4Studénečí napravili zaváhání z předchozího dne, kdy padli s Českým Těšínem. Nedělní utkání už jim vyšlo o něco lépe. Na turnaji Memoriálu Ferdinanda Krenželoka v Orlové porazili Bohumín a končí tak na třetím místě. Vítězem turnaje se stal tým HC Wolves Český Těšín, který ve finále porazil domácí Slovan 6:5 po prodloužení.

HC Studénka - HC BOSPOR Bohumín 7:4 (2:1, 2:1, 3:2)

Branky a nahrávky: J. Kovář (Kučera, Marek Tomášek) Marek Tomášek (Kučera), Novák (Marek Tomášek), Timura, M. Žídek (Čáň), Šimíček (Čáň), Prepsl (Pokorný) - Bilík (Okřina), Divoký (Černín), Černín (Divoký), Brabec (Divoký).

Sestava: Dobečka - Jedlička, Šimíček, Novák, Gola, Prepsl - Orszulik, Timura, Konečný - Čáň, Pokorný, M. Žídek - Kučera, Marek Tomášek, J. Kovář. Trenér: Jaroslav Fleischmann.

Konečné pořadí Memoriálu "Ferdy" Ferdinanda Krenželoka:
1. HC Wolves Český Těšín
2. MHK Slovan Orlová
3. HC Studénka
4. HC BOSPOR Bohumín

Další přípravný zápas je na programu v pátek 23. září, od 18.30 hodin přivítáme na domácím ledě tým z Frýdku-Místku.