KRN-STU 2:1 - Studénka padla v Krnově. Musíme se nakopnout, burcuje trenér Pokorný
Zveřejněno: 29.01.2022, Autor: Redakce

Hokejistům Studénky se v novém kalendářním roce výsledkově v krajské lize nedaří. Naposledy tým trenéra Miroslava Pokorného prohrál v Krnově 1:2.
 

Jsme zklamáni. Odehráli jsme dvě výborné třetiny v Uničově. Chtěli jsme to přenést do zápasu v Krnově, to se nám ale nepodařilo,“ posteskl si trenér Studénky Miroslav Pokorný. „Krnov byl o ten jeden gól lepší,“ uznal.

Studénka měla přitom do vánočních svátků slušnou formu. „Dařilo se nám. Jenomže pak se začal náš hokej řešit v novinách. Psalo se, že nemáme peníze, že nebudeme trénovat. Vložil se do toho i starosta. Nechci se vymlouvat, ale na hráčích tyto události zanechaly stopy,“ poznamenal kouč.

V sobotu se Studénka představí na domácím ledě, bude hrát opět s Krnovem. „Potřebujeme se nakopnout. Hrajeme doma, před vlastními diváky. Věřím, že černou sérii ukončíme,“ zakončil Miroslav Pokorný.


Dohrávka 11. kola KLM, středa 26.1. 2022, 18:00 hodin, ZS Krystal Krnov
HK Krnov – HC Studénka  2:1  (1:0, 1:1, 0:0)  FOTOGALERIE ZDE  ZoU ZDE

Branky a nahrávky: 10. Kostovský (Kubík), 37. Svoboda (Kostovský, Závodník) – 33. Tatarčík (Čáň).
Vyloučení: 3:4 Bez využití  Rozhodčí: Vítek — Kopečný, Lasák. Diváci: 120

HK Krnov: Kolbert — Hon, Zelenka, Chudoba, Mosler, Galvas, Ševčík — Michálek, Římský, Weiss, Zelinka, Štefanišin, Urban, Závodník, Svoboda, Kubík, Beneš, Tomsa, Kostovský, Rubý. Trenér: Pavel Hulva.

HC Studénka: Smetana — Jedlička, Holanik, Novák, Havlík, Trubka — Šimiček, Rosypka, Konečný, Kučera, Gola, Pokorný, Marek Tomášek, Čáň, Žídek, Tatarčík, Orszulik. Trenér: Miroslav Pokorný st.