STU-BOH 7:1 - Poslední zápas na domácím ledě v tomto roce jsme zvládli na výbornou!
Zveřejněno: 20.11.2022, Autor: Redakce

Hokejisté Studénky odehráli svůj poslední domácí zápas v tomto roce a zvládli ho na výbornou. HC BOSPOR Bohumín porazili vysoko 7:1. Nyní čeká Studénku série čtyř venkovních zápasů v řadě, tu první odstartuje v sobotu 26. listopadu v Rožnově pod Radhoštěm.

HC STUDÉNKA – HC BOSPOR BOHUMÍN 7:1 (3:1, 3:0, 1:0) ZoU

Branky a nahrávky: 17. Štěpják, 18. Linduška (Tomášek), 18. Štěpják (Trubka, Čáň), 28. Trubka (Pokorný, Štěpjak), 34. Čáň (Štěpják, Trubka), 37. Novák (Linduška), 55. Uhlár (Tomášek, Linduška) – 13. Kanaloš (Divoký, Maczurek).
Vyloučení: 2:5, navíc Černín (Bohumín) trest do konce utkání. Využití: 1:0 Střely na branku: 41:29 Rozhodčí: T. Piskoř – Frančiak, Bernkopf. Diváci: 212. Průběh utkání: 0:1, 7:1.

HC Studénka: Kohn (Dobečka) – Trubka, Novák, Jedlička, Prepsl, Janečka, Gola, Šimíček – Štěpják, Pokorný, Čáň – Žídek, Bernát, Slezák – Uhlár, Tomášek, Linduška – Timura. Trenér: J. Fleischmann.

HC BOSPOR Bohumín: Svoboda – Bilík, Dusík, M. Dvořák, Maczurek, Godula, Šinal – Chaloupka, Černín, Pěnčík – Divoký, Buba, Kanaloš – Okřina, Pěronkevič, Brabec – Halla. Trenér: J. Krawczynski.

Ostatní výsledky 8. kola:
Orlová - Horní Benešov 5:7, Uničov - FM "B" 5:1, Krnov - Rožnov p. R. 6:1, Č. Těšín - Karviná 4:1.

Jaroslav Fleischmann trenér Studénky:
Dnešní soupeř nebyl zdaleka výkonnostně na takové úrovni, jako předchozí týmy z čela tabulky. Tempo ze zápasů s FM a Orlovou, jsme si přenesli do dnešního utkání a rychlostí, bojovným výkonem, podpořeným jistotou Tomáše Kohna v brance, se nám dařilo využívat pěkné akce ke vstřelení více branek, než v posledních střetnutích. Pokud potvrdíme zlepšenou výkonnost i příští sobotu v Rožnově, tak si udržíme prozatímni třetí příčku v tabulce.