Týden hokeje ve Studénce
Zveřejněno: 27.11.2022, Autor: Redakce

V sobotu 26. 11. 2022 proběhla na zimním stadionu ve Studénce akce v rámci Týdne hokeje s názvem „Pojď hrát hokej“. Deset nových malých hokejových nadějí, bez rozdílu dovedností, měli možnost si vyzkoušet, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou.

Od 9:00 hodin probíhala registrace. Děti byli odměněni sladkostmi a dárky, které poskytl náš klub a ČSLH.  Po registraci rodiče i děti dostali hokejovou instruktáž na videoprezentaci, kterou vedl šéftrenér mládeže našeho hokejového klubu Mojmír Kotas. Děti a rodiče se dozvěděli informace o klubu, jak ekonomicky nenáročný hokej na místní klubové úrovni je. Klub navíc dětem zapůjčí brusle, helmu, chrániče i rukavice.

Děti si tak na ledové ploše vyzkoušeli první hokejové krůčky, různé soutěžní a herní prvky. Děti byly rozděleny podle bruslařských dovedností a věku do jednotlivých skupinek, které si přebrali trenéři a instruktoři a procházeli postupně jednotlivá stanoviště, kde se děti seznamovali se základními hokejovými dovednostmi. Celou akci na ledové ploše, která trvala cca 60 minut provázela spousta soutěží, her a zábavy a na většině z přítomných bylo vidět, jak je bruslení a hokej baví. Na konec báječné hokejové akce jsme si udělali společné foto.

Nové zájemce o hokej přivítáme s radostí každé úterý a čtvrtek v 16:45 hodin na ledové ploše ve Studénce.
FOTO z akce.

VIDEO TV Polar