ROŽ-STU 2:7 - Studénka zvítězila v Rožnově pod Radhoštěm
Zveřejněno: 28.11.2022, Autor: Redakce

Studénka odehrála další utkání krajské hokejové ligy na ledě Rožnova pod Radhoštěm. Po celý průběh hru kontrolovala, vstřelila sedm branek a zápas dotáhla do vítězného konce. Za zmínku stojí dvě nařízená trestná střílení ve prospěch domácího týmu, které ale obě lapil dobře chytající Honza Dobečka. Ve vyrovnané tabulce po polovině základní části poskočila Studénka na průběžnou druhou příčku!
Další zápas je na programu v neděli 4. 12. 2022 v Karviné. Utkání startuje v 15 hodin.

HC ROŽNOV - HC STUDÉNKA 2:7 (0:2, 0:2, 2:3) ZoU
Branky a nahrávky: 42. Dořičák
(Vyvíjal, Žemba), 42. Vala (Cvečka, Švrček) – 11. Novák (Čáň, Pokorný), 14. Uhlár (Linduška), 21. Uhlár (Linduška), 38. Timura (Tatarčík), 50. Orszulik (Timura, Tatarčík), 51. Čáň (Novák), 54. Tomášek (Linduška, Uhlár).
Vyloučení: 4:5, navíc Dořičák (RpR) 10 minut nesportovní chování. Využití: 0:1  Střely na branku: 26:39 Rozhodčí: Novák – Bártek, Krátký. Diváci: 77. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:7.

HC Rožnov pod Radhoštěm: Mizera (Vohlídka) – Bambuch, Jakub Švrček, Jiří Švrček, Svozílek, Fojtášek, Mikel – Vala, Sýs, Prycl, Žemba, Kroupa, Moll, Cvečka, Vyvíjal, Dořičák. Trenér: Fojtů.

HC Studénka: Dobečka (Medek) – Jedlička, Bolek, Novák, Trubka, Lyčka, Prepsl, Janečka – Štěpják, Pokorný, Čáň – Linduška, Tomášek, Uhlár – Slezák, Bernát, Žídek – Orszulik, Timura, Tatarčík. Trenér: Fleischmann.

Hodnocení utkání, trenér Jaroslav Fleischmann:
K dnešnímu zápasu jsme přistoupili s vědomím pozice, kterou momentálně v tabulce držíme, a od začátku jsme se snažili soupeře, který ji uzavírá, dostat pod tlak, i díky čtyřem připraveným útokům. I přesto, že se domácím podařilo několik nebezpečných akcí, tak bránu měl, při neúčasti naší jedničky, Tomáše Kohna, Honza Dobečka uzavřenou. Tentokrát se nám podařilo využít příležitosti ke vstřelení branek a zápas jsme dotáhli do vítězného konce. Doufám, že nasazení, disciplína a střelecká potence nám vydrží i v ostatních venkovních zápasů, které máme do konce letošního roku a věřím, že přezimujeme přes svátky na špici tabulky.
Ostatní výsledky 9. kola:
Horní Benešov – Český Těšín 4:5p, Frýdek-Místek B – Orlová 2:5, Bohumín – Uničov 1:2p, Karviná – Krnov 6:2.