HBE-STU 4:10 - Studénka si s chutí zastřílela, Hornímu Benešovu nasázela desítku!
Zveřejněno: 11.12.2022, Autor: Redakce

Studénečtí hokejisté se k dalšímu utkání museli vydat, v pořadí již k třetímu venkovnímu, do Horního Benešova. Přestože tým neodcestoval v kompletním složení, po zápase se mohli svěřenci Jaroslava Fleischmanna radovat ze zaslouženého vysokého vítězství, ve kterém svému soupeři nastříleli deset branek! Studénka se tak i nadále veze na vítězné vlně, zvítězila počtvrté v řadě a udržela druhou pozici v tabulce Krajské hokejové ligy. Navázat na tuto šňůru bude chtít i příští zápas, který odehraje opět venku. Poslední zápas v tomto roce startuje v sobotu 17. prosince 2022 od 17 hodin v Českém Těšíně.

TJ Horní Benešov - HC Studénka  4:10  (3:4, 1:2, 0:4) ZoU

Branky a nahrávky: 3. Tůma (Polok, Podzimný), 11. Tichý (Tůma), 12. Kocián (Prokop), 40. Tichý (Mlýnek) – 6. Orszulik (Bolek, Uhlár), 11. Prepsl (Pokorný), 16. Orszulik (Linduška, Uhlár), 18. Uhlár, 22. Orszulik (Uhlár), 34. Uhlár (Pokorný), 46. Pokorný, 47. Pokorný (Štěpják), 49. Štěpják, 57. Uhlár.

Vyloučení: 5:7 Využití: 1:2 V oslabení: 0:2 Rozhodčí: Vítek – Kopečný, Lasák. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:6, 4:6, 4:10. Diváci: 165.

TJ Horní Benešov: Drnda (18. - 49. Kuliha) – Prokop, Christ, Podzimný, Bršlica, Tichý, Čermák – Hejhal, Měch, Vrabel, Polok, Kocián, Tůma, Hendrych, Pražák, Mlýnek, Vlašánek. Trenér: Mičola.

HC Studénka: Kohn (Dobečka) – Jedlička, Bolek, Novák, Gola, Prepsl, Janečka – Orszulik, Pokorný, Čáň – Uhlár, Štěpják, Linduška – Žídek, Bernát, Timura. Trenér: Fleischmann.
Ohlasy trenérů:
Martin Mičola (Horní Benešov):
Ze začátku utkání to s námi nevypadalo špatně. Třikrát jsme dokonce vedli, docela nám to i padalo. Na co jsme sáhli, z toho byla branka. Jak se ale nakonec ukázalo, bylo to málo. Jenomže to nestačilo. Soupeř ještě dokázal v první třetině výsledek otočit. To nás pro další průběh utkání poznamenalo. Holt zápas blbec. Tak už to někdy chodí. Nyní hostíme v sobotu Uničov, doufám, že si spravíme chuť.

Jaroslav Fleischmann (Studénka):
Z počátku zápasu nás domácí nepříjemně přehrávali v naší obranné třetině, ale naštěstí naše střelecká potence se znovu ukázala a góly v naší síti jsme ihned soupeři vraceli. Po celý zápas jsme drželi náskok a v poslední třetině si otevřeli střelnici a pobavili sebe a hlavně fantastický kotel našich fanoušků. Je nutné zapracovat na obranné hře útočníků, takový laxní přístup před naší brankou, by se nám mohl v dalších zápasech vymstít. V sobotu uzavřeme letošní rok zápasem v Českém Těšíně, a doufám že se nám bude opět dařit líbivá útočná hra, ale tentokrát s lépe zabezpečenou hrou v obraně.
Ostatní výsledky 11. kola:
Krnov - Český Těšín 5:2, Bohumín - Orlová 2:4, Frýdek-Místek "B" - Rožnov p. R. 7:2, Uničov - Karviná 6:3