ČTE-STU 3:9 - Hokejisté Studénky si pod stromeček nadělili vysokou výhru nad Českým Těšínem
Zveřejněno: 18.12.2022, Autor: Redakce

Formu jako hrom mají hokejisté Studénky, kteří byli opět střelecky při chuti! K poslednímu zápasu v kalendářním roce 2022 zajížděli na českotěšínský led, kde jasně dominovali, zejména v úvodní třetině, ve které nastříleli 5 branek a v dalším průběhu utkání tak dokráčeli k zaslouženému vítězství. Studénka zvládla i čtvrté venkovní utkání, zvítězila popáté v řadě a rok 2022 zakončila na výborném 2. místě.
Další utkání je na programu až po Novém roce. A po delší pauze se bude hrát opět doma! V sobotu 7. ledna 2023 přijede do Studénky tým Krnova. Utkání startuje tradičně v 17 hodin.

HC Wolves Český Těšín – HC Studénka 3:9 (1:5, 1:1, 1:3) ZoU
Branky a nahrávky: 9. O. Pniok (Malyjurek), 29. Foltyn (Matějíček), 49. Zapletal (Malíř, Dabrowski) – 4. Tomášek (Linduška), 7. Štěpják (Čáň, Novák), 13. Linduška (Uhlár, Tomášek), 14. Novák (Pokorný, Čáň), 19. Uhlár (Jedlička, Čáň), 23. Timura (Orszulik), 47. Štěpják, 55. Uhlár (Tomášek), 60. Tomášek (Žídek).
Vyloučení: 8:7  Využití: 2:0 V oslabení: 1:0 Rozhodčí: Michal Novák – Jan Szewieczek, Jiří Molin. Diváci: 203. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6, 2:6, 2:7, 3:7, 3:9.

HC Wolves Český Těšín: Hamrozi (od 55. Kratochvíl) – Zapletal, Procházka, Javín, Paclík, Patrman – Dabrowski, Malíř, Piecha, Matějíček, Hepnar, Smuž, O. Pniok, Chmiel, Foltyn, Altera, Malyjurek. Trenér: Marek Ivan.

HC Studénka: Kohn – Jedlička, Novák, Gola, Trubka, Lyčka, Prepsl – Štěpják , Čáň, Orszulik – Linduška, Tomášek, Uhlár – Slezák, Timura, Žídek. Trenér: Jaroslav Fleischmann.

Ohlasy trenérů:
Jaroslav Fleischmann (Studénka):

Od začátku zápasu jsme měli herní převahu a střelecká chuť na našich holích určovala vývoj celého utkání. Podařilo se uzavřít letošní rok v dobré pohodě a doufám, že nám forma vydrží, a i v příštím roce budeme naše skvělé fanoušky bavit kvalitní hrou.
Ostatní výsledky 12. kola:
Rožnov p. R. – Bohumín 5:6P, Orlová – Krnov 4:0, Horní Benešov – Uničov 4:2, Karviná – Frýdek-Místek B 6:7