STU–KAR 6:5 – V dohrávce jsme po přestřelce porazili Karvinou
Zveřejněno: 15.02.2024, Autor: Redakce
Divočina na sv. Valentýna. Hokejisté Studénky přivítali na domácíme ledě v dohrávce 12. kola Karvinou. V divoké jedenáctigólové přestřelce nakonec slavil úspěch domácí celek, který bere všechny body za vítězství 6:5. Do velmi zamotané a vyrovnané tabulky si připisujeme další cenné body nad nepříjemným soupeřem a posouváme se do elitní čtyřky! V posledním utkání základní části přivítáme opět na domácím ledě v sobotu 17. února HC Wolves Těšín.

HC Studénka – HK BANÍK Karviná 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)  Zápis o utkání

Branky a nahrávky: 14. Novák (Čáň), 17. Orszulik (Čáň), 26. Sochorek (Novák), 33. Marek Havránek (Novák), 46. Martin Havránek (Marek Havránek), 53. Čáň (Gola) – 12. Smuž (Diviš, Putniorz), 34. Ovčaří (Diviš, Putniorz), 36. Diviš (Putniorz), 44. Diviš (Ovčaří, Putniorz), 54. Mendlík (Rosůlek, Voznica).
Vyloučení: 8:9 Využití: 2:0 V oslabení: 0:2 Střely na branku: 30:36 Rozhodčí: M. Novák – Razska, Urbačka. Diváci: 167. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:4, 6:4, 6:5.

HC Studénka: Dobečka (Juříček) – Janečka, M. Holanik, Timura, Gola, Jedlička, Novák, Lyčka – Žídek, Pokorný, Sochorek, Orszulik, Uhlár, Tatarčík, Marek Havránek, Čáň, Martin Havránek, Zuber, Kučera. Trenér: Leksovský.

HK Baník Karviná: Pavlíček – Juraško, Vrána, Růžička, Hladil, Patrman, Kalus, Ovčaří – Chomič, Mendlík, Rosůlek, Diviš, Káňa, Smuž, Putniorz, Hudeček, Voznica. Trenér: Flašar.